РЕМОНТ газовых колонок Хмельницкий

Ремонт газовых колонок Хмельницкий

Хмельницкий 

Ремонт газовых колонок

Вид услуги ремонт, чистка, профилактика
Вид колонки пьезо-розжиг, электронный
Сроки ремонта до 1 дня
Стоимость от 150

Если вы на этой странице значит у вас проблема с газовой колонкой. Сегодня вызвать мастера просто, достаточно набрать наш телефон и уже через 15 минут, мы приступим к решению ваших проблем. Стоимость ремонта газовых колонок Хмельницкий у нас доступные. Приблизительная стоимость газовой колонки Хмельницкий от 200-450 грн. В эту цену входит вызов мастера и ремонт. 

Ремонт газовых колонок амина Хмельницкий, ремонт газовых колонок аристон, ремонт газовых колонок беретта, ремонт газовых колонок в Хмельницком, цены на ремонт газовых колонок Хмельницкий, ремонт газовых колонок дион, ремонт газовой колонки замена мембраны, ремонт и обслуживание газовых колонок Хмельницкий, осуществляем на дому. Работы проводят мастера-газовщики получившие многолетний опыт в этой сфере. Ремонт газовых колонок в хмельницком, Ремонт газовой колонки хмельницкий

Ремонт газової колонки Хмельницький.

Використовувати газову колонку будинку в якості водонагрівача вигідно і безсумнівно зручно. Це відзначить кожен володар газової колонки в квартирі або будинку. Але як і будь-яка техніка, створена людиною, газова колонка потребує сервісі і ремонті.

Ремонт газової колонки може бути плановим і екстреним. Щоб бути готовим до будь-якого повороту сюжету Нижегородська газова компанія пропонує ознайомитися з основними проблемами, які виникають при використанні проточних водонагрівачів.

 

накип

 

Рідкісні жителі заміських будинків і міських квартир можуть похвалитися відмінною якістю водопровідної води.

Зазвичай накип на теплообміннику утворюється при нагріванні води понад 80 градусів. Для боротьби з цим явищем можна вдатися до профілактики. Для цього всього лише необхідно не використовувати надмірно гарячу воду. Ні для кого не секрет, що для того, щоб помитися, буде досить нагріти воду до 45 градусів. Такий же температури вистачить і для миття посуду, а з урахуванням того, що сучасні мийні засоби справляються зі своїм завданням і в холодній воді, і того менше. Для того щоб випрати одяг, досить буде температури приблизно 60 градусів.

 

Коли профілактичні дії вже неактуальні, так як поломка водонагрівача вже сталася, для того щоб виконати ремонт газової колонки, необхідно здійснити чистку теплообмінника. Насамперед слід упевнитися, що це саме засмічення.

 

Симптоми такі:

• недостатній напір гарячої води;

• агрегат вимикається відразу після включення або ж зовсім не включається.

 

Також слід перевірити і промити вхідний фільтр на подачі холодної води в газову колонку, а також, бажано прочистити гідроблок цілком.

Спробувати зробити промивання теплообмінника від накипу самостійно можна, але було б правильніше викликати фахівців з сервісного центру НГК для усунення поломки газової колонки. Фахівці оцінять стан, усунуть накип швидко і спеціальними засобами, які не спричинять наслідки.

 

Текти в радіаторі

 

Варто відзначити, що заміна дав текти теплообмінника на справний - не єдиний і не найдешевший варіант ремонту газових колонок.

Якщо взяти до уваги те, що купити новий радіатор досить накладно (іноді третину від вартості всього пристрою, а іноді і дві третини від вартості), вельми корисно буде знати, як здійснюється ремонт газової колонки при даній несправності.

Ремонт буде полягати в пайку змійовика. Завдяки тому, що припій плавиться при більш високих температурах, в порівнянні з тими, які виникають в радіаторі, цей варіант ремонту газової колонки досить надійний.

 

Запчастини для газових колонок дуже дорогі, тому ремонт - відмінна альтернатива їх заміні. Статистика говорить про те, що тріщини утворюються в основному на трубі, що знаходиться на зовнішній стороні теплообмінника. У тих випадках, коли тріщини розташовані в недоступних місцях, пайка буде неможлива.

Буде потрібно зняття теплообмінника, що потребують повного розбору газової колонки.

Ці процедури досить небезпечні, тому ремонт газової колонки так само як і вітчизняної або будь-який інший імпортної, найкраще довірити фахівцям сервісного центру НГК. Наш сервісний центр здійснює пайку газових колонок з виїздом фахівця додому за допомогою газового пальника і мідного припою.

 

Чи не запалюється газова колонка. Що робити?

 

Існують безліч причин через які газова колонка може не запалюватися. Наприклад, якщо батарейки газової колонки, що відповідають за формування іскри в автоматичних системах розпалювання, не заряджені. Ще однією причиною збою в роботі колонки може бути недостатній тиск в системі водопостачання. Якщо напір холодної води став гірше, то, швидше за все, несправність криється в системі водопостачання. Якщо напір холодної води хороший, а гаряча ледве тече, то, можливо, знадобиться лагодження водяного блоку установки (ремонт мембрани або чистка фільтра).

Фільтр засмічується внаслідок відключення водопостачання. Необхідно зняти його і промити під напором води. У разі якщо поверхня мембрани деформована, її потрібно замінити. Бувають ситуації, коли агрегат гасне відразу після запалювання. Причиною тому є неякісний контакт термопари і е / м клапана. Якщо термопара знаходиться в справному стані, проточна газова колонка придатна для ремонту (чистка контактів і блоку автоматики). Також термопара може перегоріти, тоді в цьому випадку її варто замінити.

Часто трапляються ситуації з нестачею тяги в димоході. Це відбувається через потрапляння стороннього предмета в шахту або її засмічення сажею. Упевнитися у відсутності тяги можна просто: якщо полум'я запаленою спічі відхиляється в сторону - тяга є, якщо полум'я не колишеться - тяги немає. І навіть якщо полум'я запаленого сірника відхиляється в сторону, все одно слід перевірити тягу в димоході. Щоб сумнівів не виникало - слід звернутися до фахівців сервісного центру НГК.

Ремонт газовых колонок Хмельницкий, ремонт газовой колонки Хмельницький, ремонт газовых колонок в Хмельницком, мастер по ремонту газовых колонок Хмельницкий

На жаль, набуваючи те чи інше газове обладнання, не кожен своєчасно замислюється про те, що подальша його експлуатація зажадає особливого догляду і можливо, сервісного обслуговування, адже будь-яка техніка не вічна. Отже вона, так чи інакше, через деякий час ламається, що вкрай небажано особливо, якщо з ладу виходить газова колонка. Здавалося б, у чому проблема, адже ремонт газових колонок Хмельницький виробляє безліч майстерень? Справа в тому, що далеко не кожна служба може похвалитися тим, що працює з більшістю відомих марок і моделей розглянутого обладнання, як і не може гарантувати того, що візьметься за виправлення серйозних неполадок.

Здійснює навіть самий складний ремонт колонок Хмельницкий. Завдяки тому, що у нас працюють лише висококваліфіковані майстри, здатні зробити необхідні роботи на професійному рівні, ми може ефективно відновити ваше обладнання в найкоротші терміни. Нашою перевагою є можливість ремонту газових колонок на дому у Хмельницькому! Простіше кажучи, будь-який клієнт зможе викликати майстра до себе на адресу, для подальшого проведення їм якісної діагностики пристроїв, виявлення неполадок та їх причин з подальшим усуненням таких. 

 

Ремонт газових колонок являє собою нелегке і відповідальне завдання, стало бути, і ціна у нього відповідна. Однак наш професіоналізм дозволяє пропонувати вам послуги ремонту колонок у Хельницькому та районі за низькими цінами.

В цілому, ми працюємо не тільки з обладнанням нового зразка. Наші фахівці також можуть провести ремонт старої газової колонки, звичайно, якщо він буде дійсно доцільний. Все вирішиться після її ретельного огляду. Справа навіть не в запчастинах, так як ми в жодному разі знайдемо їх, справа, швидше, у співвідношенні складності робіт з можливим терміном служби устаткування після закінчення їх проведення.

Основні несправності газових колонок

При спрацьовуванні датчика контролюючого тягу необхідно звернутися в ЖЕК, так як основна причина, відсутність тяги в димоході. Перевірити це дуже просто, необхідно взяти смужку паперу і піднести до димоходу, якщо вона нерухома - потрібна допомога сажотруса.

Датчик перегріву необхідний для уникнення перегріву змійовика від пропалювання. Він спрацьовує у випадках забруднення теплообмінника або засмічення і несправності автоматики регулюючої роботу колонки. Якщо проблема полягає в несправності автоматики, допомогти може тільки фахівець. Якщо ж причина в забрудненні змійовика, тоді необхідно провітрити приміщення і дати колонці охолонути, від'єднати теплообмінник (зняти його не складно) і промити від накипу спеціальними засобами, які є у вільному продажу у відділах господарських товарів.

Датчик полум'я спрацьовує в тому випадку, якщо з якоїсь причини припиняється подача газу. Станься це після 10 секунд з моменту припинення горіння вогню в колонці і супроводжується клацанням. При цьому важливо щоб колонка не пропускала газ, у разі появи характерного запаху, слід відкрити всі вікна і двері і викликати працівників газової служби.

 

Причини, з яких може виникнути проблема з подачею газу декілька:

* Можливо, з якоїсь причини, відключили газ, це версію можна перевірити за допомогою газової плити;

*  Зламався датчик горіння;

*  Проблеми в газовому вузлі;

* Забруднився патрубок, за допомогою якого відбувається подача газу для чергового вогника.

 

Остання причина є найбільш поширеною, так як газ в партубке змішується з повітрям, при цьому всередину потрапляє пил і кіптява, тому його бажано чистити кожні півроку. Звичайно, можна спробувати зробити цю роботу самостійно, але краще довірити це фахівцеві.

Кожен власник газової колонки, після закінчення терміну сервісного обслуговування, може спробувати виправити багато неполадки самостійно, якщо вміє поводитися з сучасною технікою, але оптимальний варіант - викликати професіонала.

Часті питання про Ремонт газових колонок у Хмельницькому

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який ПРАЙС на ремонт газових колонок у Хмельницькому?

  • Чистка форсунок - від 200 грн
  • Ремонт газовой колонки - від 350 грн
  • Чистка запальника - від 350 грн
  • Промивання теплообмінника - 450 грн
  • Заміна газової колонки - від 550 грн
  • Встановлення унітаза - від 350 грн
  • Підключення пральної машини - від 300 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Які газови колонки ви чините?

Будь-які марки газових колонок, а саме: Amina (Амина), Ariston (Аристон), NovaTec (Новатек), Nova (Нова), Alpha (Альфа), Mora (Мора), Aton (Атон), Beretta, Ferroli, Vaillant, Protherm, Junkers, Viessmann, Buderus, Bosch, Westen, Fagor, Baxi, Electrolux, Junkers-Bosch