РЕМОНТ газовых котлов Хмельницкий

Ремонт газовых котлов Хмельницкий

Ремонт газовых котлов

Хмельницкий, Хмельницкий район

Вид услуги ремонт, чистка, профилактика
Вид котлов все типы газовых котлов
Сроки ремонта от 1 часа до 2 дней
Стоимость ремонта от 500 грн

Короткі відомості про пристрій системи опалення

Сучасні газові опалювальні установки є складними системами. Контроль їх роботи здійснюється за допомогою цілого комплексу автоматичних пристроїв, які варто знати, перш ніж почати самостійний ремонт газових котлів Хмельницький.

 

Основні елементи групи безпеки: Датчики тяги, розраховані на 750С. Цей прилад дає можливість стежити за станом димоходу. При збої нормального димоотведенія температура підвищується і відбувається спрацьовування датчика. Оптимально, додатково до датчика тяги набувають сигналізатор загазованості.

Моностат забезпечує захист турбированних газових агрегатів від погіршеної відведення продуктів згоряння через засміченого димоходу або теплообмінника.

Граничний термостат призначений для контролю температури теплоносія в опалювальній установці. При закипанні води датчик перегріву відключає апарат.

Електрод контролю полум'я при виявленні його відсутності відключає роботу опалювального агрегату.

Підривний клапан служить для контролю тиску. При зростанні тиску вище критичної величини відбувається порційний скидання зайвої теплоносія.

Современные настенные газовые котлы Хмельницкий оснащены электронной системой зажигания, что позволяет экономить расход газа, когда котел находится в режиме ожидания. В котле также установлены датчики обратной связи и терморегуляторы, что делает котел более безопаснее.

 

Газовые котлы типа Юнкерс - устройство чрезвычайно эффективно, но как и с любым устройством такого типа могут возникнуть такие дефекты, как утечка воды, шум, затухание котла, слабый нагрев воды. В таких ситуациях, ремонт газовых котлов Хмельницкий необходим немедленно. Ни при каких обстоятельствах не следует ремонтировать газовый котел самостоятельно, так как для неопытных пользователей, такие попытки могут оказаться очень опасными. Кроме того, вы должны, по крайней мере, один раз в год, делать техническую профилактику, в ходе которого котел очищается от мусора а изношенные детали заменяются. Газовый котел в котором грязные тарелки, пористые фильтры и забитый теплообменник делают использование котла опасным. Обеспечение профилактических мер также продлевает жизнь газовых котлов и повышает эффективность использования энергии.

 

Одним из наиболее опасных дефектов газовых котлов Хмельницкий является утечка окиси углерода, который смертельно опасен для человеческого дыхания. Утечка окиси углерода практически незаметна, поскольку газ не имеет запаха и абсолютно невидим, что делает его обнаружение практически невозможным. Единственное решение заключается в установке датчика, который предупреждает о выпуске смертельного вещества, а также для обеспечения надлежащей вентиляции в закрытых помещениях. Симптомы утечки газа: головная боль, мышечная слабость, обмороки, в больших дозах приводит к смерти.

Сегодня найти настоящего мастера для профессионального ремонта газовых котлов достаточно сложно. История внедрения настенных котлов у нас не так велика может 18-20 лет. Прошли те времена когда мастер имея тестер и паяльник может что то "слепить". Мастер не только должен знать устройство газового котла но так же иметь современное оборудование которое мгновенно определит место неисправности.

Ремонт газових котлів у Хмельницькому має важливе значення через особливості нашого клімату. У разі поломки газового котла слід негайно звертатися за допомогою, оскільки зволікання може призвести не тільки до зниження кімнатної температури, але в подальшому - до повного руйнування радіаторів та трубопроводів системи через замерзання води. Ремонт котлів повинен проводитися в короткі терміни, щоб уникнути більш масштабних наслідків

Щоб уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних з ремонтом теплообмінника газового котла Хмельницький рекомендуємо робити щорічні хімічну промивку теплообмінника і системи опалення в приватному будинку, що призводить не тільки до збереження теплообмінника, а й до збільшення тепловіддачі в системі опалення і як наслідок економії фінансів. При якісному технічному обслуговуванні і правильної організації опалення газові котли дають запитаний теплообмін і експлуатуються десятиліттями.

 

Ремонт імпортних плат управління котлів Хмельницький

Ремонт або заміна електронних плат управління газових котлів отопленія.для настінних, підлогових газових (дизельних) котлів опалення двоконтурних і одноконтурних здійснюється після діагностики опалювальної техніки на дому, детального аналізу умов роботи опалювального котла і обстеження зовнішніх ознак несправності плати. Нами обслуговуються електронне управління блоків підлогових і настінних газових котлів, останнім часом замовник все частіше виступає з пропозицією відремонтувати і відновити плату управлененія газовим котлом, ніж встановити новий електронний блок на котел. Ремонт старої плати обігрівача завжди обходиться дешево щодо технічної заміни на нову плату управління.

 

Наявність стабілізатора напруги для газового навісного котла (інших видів котлів) - особлива умова експлуатації котла про підключення до електромережі, рекомендоване заводом-виробником при пуско-налагодження приладу. Відсутність стабілізатора напруги дає більшу ймовірність заміни плати управління газовим котлом при перепадах напруги в електромережі, від яких страждають всі слабкострумові і електронні прилади. Сама наявність стабілізатора не завжди означає стабільну напругу на вході в автоматику управління газового котла, так як техніка стабілізації напруги різна за своїми технічними параметрами. Під час діагностики котла варто перевірити стабілізатор під навантаженням, виявити його межі працездатності для котельні газової плати управління. Але в будь-якому випадку діагностика і ремонт газової плати управління котлом обходиться дешево, якщо зіставити такий ремонт блоку з заміною на нову електронну плату, економія грошей дуже істотна.

 

Багато майстерн по ремонту газових котлів відомих компаній виробників - Вісман, Будерус, Вайлант, Протерм, Баксі, Ферролі і Термона (Терм) вдаються до заміни електронних плат управління, автоматики управління котлом, тому що ремонтопридатність електронних плат - питання обговорюваний в бік офіційної заміни плати , а нові плати-запчастини завжди є на складі у фірм - офіційних дилерів по обслуговуванню даного опалювального обладнання. Але що робити, якщо модель знята з виробництва, наприклад, деякі моделі настінних котлів HERMAN, JUNKERS, UNITHERM і припинилися поставки деталей на український ринок, а котел у відмінному стані і власник не хоче з ним розлучатися? Ми ремонтуємо будь-які електронні плати керування газових котлів. З цими питаннями звертайтеся в наш сервісний центр, ми обов'язково допоможемо Вам у вирішенні цих проблем, ремонт газових котлів такого роду складний, але здійсненний.