РЕМОНТ газовых котлов Житомир

Ремонт газовых колов Житомир

Житомир

Ремонт газовых котлов

Вид услуги ремонт, чистка, профилактика
Вид котлов все типы газовых котлов
Сроки ремонта от 1 часа до 2 дней
Стоимость ремонта 350 грн (обычная цена)

Сегодня вызвать мастера для ремонт газового котла Житомир намного проще и дешевле чем вызов сервисного специалиста. Недостаток любого специализированного сервиса; большой срок ремонта газового оборудования! Любому сервисному специалисту выгодно продать запчасти оригинального производства и это правильно! Но не всегда оригинальные запчасти есть в наличии иногда приходиться ждать вашей необходимой запчасти целый месяц а то и больше.

Наші фахівці з ремонт газових котлів Житомир знають про них все. Професійно виконаємо ремонтні роботи для газового обладнання торгових марок BAXI, Protherm, Ariston, Fondital і Electrolux і ін. Діагностика несправностей, чистка котлів. Всі наші майстри мають офіційні допуски і атестації на обслуговування газової техніки.

Розглянемо основні несправності які призводять до необхідності ремонту газових котлів:

 

У сучасному заміському будинку найважливішу роль відіграє опалювальний котел. Від його безвідмовної роботи залежить комфорт і затишок - адже в разі аварії перестає працювати як система опалення, так і гаряче водопостачання.

Газовий котел - досить технічно складний агрегат, оснащений електронікою, датчиками і механізмами, часто не піддається самостійного ремонту без спеціалізованих інструментів і вимірювальних приладів. Але деякі з несправностей все ж можуть бути усунені користувачем без виконання ремонту нашими майстрами.

 

Немає підпалу

Котел намагається запуститися, але після подачі іскри на пальник займання не відбувається. На екрані відображається помилка - E.28 (Vaillant), E01 (BAXI).

Це одна з найпоширеніших несправностей газових котлів. За Виникає причини проблем з тиском газу (закрився газовий клапан, роботи на лінії газопроводу), а також через несправні електродів розпалу. Також можливі проблеми з газовими арматурами самого котла, пов'язані з виходом з ладу соленоїдів або крокової двигуна.

У разі виникнення подібної несправності користувач може перевірити візуально стан електродів, присутність іскри на них в момент підпалу, а також - при наявності газової плити - оцінити наявність газу шляхом включення комфорок.

Полум'я виникає, але через деякий час гасне, котел виходить в помилку

Котел намагається запуститися, полум'я виникає, але потім відразу гасне. На екрані - відображається помилка - E.28, E.29 (Vaillant), E01 (BAXI).

Позаштатна ситуація аналогічна попередній, різниця в тому, що полум'я все ж виникає, але на нетривалий час - 2-3 секунди і гасне.

Причини можуть бути наступні - переплутані фаза і нуль в розетці, забруднення контрольного електрода наявності полум'я (іонізації), несправність плати управління.

 

Величезна кількість котлів в наш час залишається фазозавісімимі. Цим вони істотно відрізняються від чайників, холодильників, телевізорів, пральних і посудомийних машин. Дуже часто власники газових котлів не замислюються про такий важливий нюанс - як правильно вставити вилку котла в розетку. А від її правильного положення залежить безвідмовна робота котла. У разі неправильного підключення до мережі 220 В плата котла перестає бачити ток іонізації - найважливіший параметр, що визначає наявність полум'я на пальнику котла. При поверненні вилки в правильне положення котел найчастіше продовжує працювати без помилки.

Якщо зміна фазировки не допомогла - необхідно перевірити забрудненість контрольного електрода іонізації. В інших випадках рекомендує звернутися в сервіс, виявити причину і відремонтувати газовий котел за допомогою фахівців 

 

Немає іскри підпалу

Котел виходить на режим продувки, але іскра не виникає, після певного часу слід помилка E03 (BAXI). В котлах без вентилятора - помилка термостата димових газів.

Несправність, пов'язана з виходом з ладу датчика перепаду тиску на вентиляторі димових газів або попаданням конденсату в трубки цього датчика - для котлів із закритою камерою згоряння (турбо). Якщо котел вентилятором не обладнано (відкрита камера) - необхідно перевірити стан термостата димових газів - при його спрацьовуванні котел не запуститься.

У нашому сервісі у майстрів завжди в наявності датчики перепаду тиску - диференціальні реле і термостати димових газів.

 

Несправність розширювального бака

Діагностується в такий спосіб - при нагріванні тиск у котлі підвищується більш ніж на 0,5 бар в порівнянні з холодним станом.

Причини - падіння тиску в повітряній частині бака - всередині мембрани - від часу, негерметичному ніпель (златнику) або при пошкодженні, розрив.

Найчастіше вдається реанімувати бак підкачкою тиску в пневматичної частини бака компресором до тиску 1-1,5 бар (в залежності від робочого тиску котла), заміною ніпеля. Якщо мембрана пошкоджена, належить її заміна, або повна заміна бака.

 

Несправність плати управління

Самий неприємний вид несправності. Котел поводиться неадекватно - запалюється, але не бачить полум'я, не видає іскру при справних датчиках і вентиляторі або не включається зовсім.

Якщо заміна запобіжника на платі управління не допомагає - настійно рекомендуємо звернутися для діагностики і ремонту котла в сервіс по телефону