Установка счетчиков воды Винница

Установка счетчиков воды Винница

Винница, Винницкий р-он

Установка счетчиков воды

Вид услуги установка, замена
Вид счетчиков счетчики для воды всех типов
Сроки подключения от 1 часа до 2 дней
Стоимость установки от 350 грн

Производим установку, подключение счетчиков воды в Виннице всех типов и производителей: Новатор, Novator, Gross, Zenner, Js, Hidro Tech, ETR-UA, Sensus, Лк, Гидротек, LINE, BRADAS и другие

Встановити лічильники води недорого в усіх районах Вінниці в межах 10 км. Майстри "ВЛСантехник" якісно, недорого, в короткі терміни встановлять лічильники обліку води Валтек (наявність і вартість дивіться в цінах), застосовуючи у своїй роботі тільки якісні матеріали, проведуть зняття, заміну. обслуговування лічильників води, якщо Ви цього захочете (тех. обслуговування полягає лише при Вашому добровільному бажанні і НЕ є обов'язковим документом для подачі на реєстрацію). Так само ми здійснюємо сантехнічні роботи всіх видів і будь-якої складності в межах Вінниці.

 

Загальні правила при установці лічильників води у Вінниці

Якщо Вам потрібна встановити прилади обліку води у Вінниці, Ви можете зробити замовлення по одному з контактних телефонів або через сайт за допомогою контактної форми. Установка індивідуальних лічильників води в квартирі за допомогою нашої компанії проходить швидко і якісно, ми намагаємося якомога оперативно провести роботи.

 

При установці юридичним особам лічильників води, потрібно переконатися, що труби у Вас 1/2, так як при іншому діаметрі труб вартість монтажу приладів обліку води може збільшитися. За статистикою, найпопулярнішими і довговічними є імпульсні лічильники на воду фірм-виробників "Ітелма" (перевірочний термін на все лічильники 6 років) і "Valteс" (перевірочний термін 4 роки гаряча, 6 років - холодна), які ми і використовуємо при установці .

 

На даний момент наші ціни на установку імпульсних лічильників води є одними з найнижчих у Вінниці що не відбивається на якості проведених робіт нашими фахівцями.

Років 10 тому ніхто й подумати не міг, що в Росії будуть встановлювати прилади обліку витрат води в приватних квартирах, офісних і побутових приміщеннях. Але постійний темп зростаючих тарифів комунальних послуг змушує серйозно задуматися і прийняти рішення встановити лічильники води з імпульсним виходом. Після деякого часу в нашій країні прилади обліку гарячої та холодної води популяризувалися і законом затверджені як обов'язкові пристрої для установки в житлових і виробничих приміщеннях.

 

Але, з плином часу, установка лічильників води принесла відчутні результати, так як економія комунальних послуг дуже значима. Адже після встановлення квартирних лічильників на воду, може бути стягнено плату безпосередньо за воду, що витрачається Вами, а не сусідами, а ось вже інші кубометри води розподіляються між тими, у кого не стоять прилади для обліку витрати гарячої і холодної води. Як тільки Ви змогли поставити лічильники води в квартирі, можна не турбуватися, що доведеться оплачувати несправну сантехніку безвідповідальних сусідів, протікання водопровідних труб Вашого будинку, витрата споживаної води офіційно незареєстрованих мешканців, які великими групами знімають квартири. І навіть не дивлячись на витрати по установці, перевірці та обслуговуванню (не обов'язково) лічильників води, ви не тільки істотно знижуєте свої витрати, але і отримуєте повний контроль над своїми витратами.

 

Монтаж лічильників на воду в квартирі у Вінниці

 

Сантехнічні роботи по установці ванній і лічильників на воду ось Ви вже твердо вирішили поставити лічильники води, то насамперед варто перевірити надійність запірних кранів і сантехніку на наявність течі, адже при виникненні течі корисність лічильника сильно зменшується. Монтаж лічильників води в Москві і Підмосков'ї повинна відбуватися при відкритому доступі, при утрудненому доступі вартість установки приладів обліку води може зрости.

 

Коли Ви переконалися в надійності сантехніки, потрібно прийняти рішення про вибір імпульсних лічильників води. Якщо Ви зараннее придбали прилади обліку витрат води з імпульсним виходом вподобаного виробника і не встановили їх, ми зробимо монтаж приладів, придбаних Вами, при цьому вартість буде менше через наявність. Більш докладно всі аспекти висвітлені в розділі "питання-відповідь", де Ви знайдете відповіді на найбільш поширені питання .

 

Коли всі нюанси вирішені, Ви остаточно визначилися з вибором, телефонуйте нам або оформляйте електронну заявку на установку лічильників води за низькими цінами через сайт. При замовленні через сайт за формою менеджери Водомір Сіті найближчим часом (як правило протягом 10-15 хвилин) зателефонують Вам за вказаним телефоном і, після обговорення подробиць, оформлять виїзд майстра. Ви, звичайно, можете спробувати встановити лічильник води самостійно, тільки при великих клопотах, таких як монтаж приладу. У нас же терміни установки приладів обліку води вкрай мінімальні і займають від сили 40 хвилин. До того ж майстри компанії "ВЛСантехник" працюють без вихідних і необхідність відпрошуватися з роботи відсутній, ми зробимо монтаж водолічильників коли Вам буде зручно. Установка лічильників води у Вінниці з нами - це просто, зручно, доступно і швидко. Довіряйте проведення монтажних робіт тільки професіоналам!установка счетчиков воды, установка счетчиков +в квартиру, установка счетчика цена, установка двух счетчиков, установка счетчиков горячей, установка счетчиков холодной, установка счетчика горячей воды, установка счетчика холодной воды, установка счетчиков воды стоит, счетчик замена, замена вода счетчик, водосчетчик замена, водосчетчик установка, вода счетчик устанавливать Винница.

Часті питання про установку лічильників

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на установку лічильників?

  • Виклик майстра - 0 грн.
  • Заміна лічильника - от 250 грн
  • Установка 1 лічильника - 500 грн
  • Установка 2 лічильника - 400 грн за 1
  • Установка 4 лічильника - 350 грн за 1
  • Установка унітазів - від 350 грн
  • Ремонт пральної машини - від 250 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Чому слід заказть майстра у нас?

Чесна ціна. У 90% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.