Замена унитаза Винница

Замена унитаза Винница

Заміна гідравлічних виробів повинна проводитися тільки професіоналами власної компанії, які мають усі необхідні знання та досвід, зможуть якісно виконати свою роботу. Змінивши його самостійно, ви можете зіткнутися з проблемами демонтажу та монтажу нових виробів, внаслідок чого гідравліка буде несправно працювати або труба може взагалі лопнути.

Трудомісткою роботою вважається заміна унітазу Вінниця, необхідно мати досвід і необхідну кваліфікацію, тому його монтаж або заміну каналізаційних труб та інших водопровідних установок повинні проводити фахівці з великим досвідом, тоді ви будете впевнені в безпеці витратних матеріалів і якості роботи.

Унітази можуть бути різних типів - підлогові, біде, підвісні, в які встановлена установка. Унитаз замінюють за допомогою новітніх та сучасних технологій, застосовують пластикові труби або гофру. Вибираючи туалет, краще проконсультуватися з майстром, який його встановить.

Щоб встановити новий туалет, видаліть старий. Фахівці можуть вирівняти підлогу в туалеті, виконати дренаж з чавуну. При заміні унітаза Вінниця підключають до каналізації, завершують збірку, а після закінчення робіт перевіряють, як працює новий туалет.

Серед інших видів сантехніки також дуже бажано встановлювати душові, ванни, мийки, замінювати крани, каналізацію та інші труби. Більше експертів може встановити або змінити лічильники гарячої та холодної води. Для цього вони перерізали трубу однією чи іншою водою, так що ви можете розрахувати її вартість та заощадити на комунальних платежах.

Якщо ви вирішили встановити або замінити унітаз Вінниця і аксесуари, професійні майстри від нашої компанії зможуть вам допомогти, якісно та за короткий час закінчити роботу. Наші фахівці виконують усі види робіт, пов’язані з установкою та заміною гідравліки. На роботі ми використовуємо лише якісні та сучасні сертифіковані матеріали.

Замена унитаза Винница, ремонт унитаза Винница, протекает унитаз Винница, вызвать мастера для замены унитаза Винница, необходим мастер для замены унитаза Винница

Часті питання про заміну унітазу Вінниця

Як замовити послуги фахівців?

Набирайте будь-який номер. Є послуга зворотного дзвінка.

Який прайс на заміну унітазу?

  • Встановлення унітазу - от 400 грн
  • Встановлення унітазу під ключ - 600 грн
  • Демонтаж старого унітазу - 50 грн
  • Демонтаж унітазу, вирівнювання поверхні - 200 грн
  • Збірка електрощита (за кількістю автоматів) - 100 грн
  • Трассіровка кабелю, мп - 15 грн
  • Встановлення лічильника (з пломбуванням) - 800 грн

Скільки коштує виїзд майстра?

Якщо ви скористаєтеся послугами майстра, то вартість виїзду складе 0 грн, якщо ж майстер проконсультує вас, але не буде виконувати роботу, вартість виїзду складе 150 грн.

Чому слід замовити майстра у нас?

Чесна ціна. У 90% випадків ми називаємо кінцеву ціну по телефону. Пояснюємо, в яких випадках вона може змінитися за місцем! Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Є терміновий виклик за 1 год.