Установка Windows Черкассы

Установка Windows Черкассы
Установка Windows Черкассы

Черкассы

Установка Windows

Метод на дому
Сроки от 1 часа до 1 дня
Стоимость от 150 грн
Прайс на встановлення Windows Черкаси - 2020

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.
Встановлення Windows, встановлення Віндовс 7, 8, 10, Linux 250
Встановлення macOS 350
Ремонт ПК, ремонт комп'ютера, ремонт ноутбука от 100
Чистка ПК, чистка ноутбука, мастило кулерів

от 100

Встановлення программ, встановлення драйверов

100

Установка Windows Черкассы на SSD накопичувач і настройка

Більш того, Windows включаючи версії 7 і 8 не вміє повністю підлаштовуватися під ссдшку. В силу різної будови та принципу роботи накопичувачів, при установці виндовс на ССД необхідно відключити дефрагментацію, кешування і ряд інших важливих опцій. Якщо цього не зробити, windows буде звертатися з твердотільний ssd як зі звичним жорстким диском, що призведе до прискореного вироблення ресурсу і поломки ССД. Необхідно уникати цього, тому звертайтеся до наших майстрів, вони вам зможуть зробити все правильно!

Встановлення Windows Черкаси на ультрабуки без диска

Особливо в наші дні важлива установка Windows на ультрабуки з флешки, без диска і дисковода - адже ультрабуки позбавлені оптичних приводів. При установці Віндовс на ваш ультрабук дуже важливо поєднати максимальну надійність роботи системи з високою її продуктивністю. Співробітники нашої фірми мають великий досвід установки ОС на ноутбуки, нетбуки і ультрабуки, в тому числі при установці windows на SSD накопичувач, тому ви можете не турбуватися - все буде зроблено з найкращим відповідністю можливостям вашого комп'ютера!

 

Встановлення Windows Черкаси - абсолютна необхідність для сучасної людини, адже без операційної системи робота на комп'ютері абсолютно неможлива. Якщо на комп'ютері чомусь ще не встановлена ОС Windows Черкаси, або потрібно її перевстановлення, деякі люди намагаються встановити Windows самостійно, своїми руками. Однак, якщо ви не маєте багаторічного досвіду роботи з комп'ютерами, то не зможете налаштувати всі параметри системи найкращим чином. А може статися й так, що через невмілих дій ви самі заподієте шкоду власного комп'ютера. Якщо комп'ютер погано працює, і ви думаєте, що потрібно перевстановити Windows - вам зручніше викликати фахівця для проведення цієї роботи. Навіщо самостійно займатися налаштуванням комп'ютера, якщо кожен може зайнятися своєю справою: ви - відпочивати, а наш комп'ютерний майстер - встановлювати виндовс на ваш ноутбук або комп'ютер, зберігши файли і налаштувавши програми. Тим більше, що виклик фахівця з комп'ютерів в нашій компанії - справа комфортне та цілком недороге, цілком по кишені будь-якому жителю Черкас. Звертайтеся до наших фахівців! Ми виїжджаємо до замовника на будинок і встановлюємо Windows в найкоротші терміни. 

Установка телевизоров Винница, установка винда, виндовс устанавливать Черкассы, виндовс 7 флешка, виндовс 7 цена Черкассы, переустановка виндовс Черкссы, установка windows, установка windows 7 Черкассы, установка виндовс, установка виндовс Черкассы, установка виндовс +с флешки, после установки виндовс, установки виндовс драйверов Черкассы, ремонт компьютеров Черкассы.